Kansas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kansas parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Kansas

Kanzasas į šiaurę ribojasi su Nebraskos valstija; rytui su Misūris; į pietus su Oklahoma; ir į vakarus su Koloradu

Jei jūs keliaujate į valstybę arba jau gyvenate čia, jei ieškote nekilnojamojo turto pardavimo Kanzase, jei norite perkelti iš nuomos į pirkėją, toliau skaitykite mūsų straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip nekilnojamojo turto prognozės turės įtakos jūsų tikslams.

Kansas nekilnojamojo turto rinka šiuo metu yra geresnė parduodantiems nekilnojamojo turto pardavimus Kanzase. Rinkoje yra mažiau namų, o reikiamos kainos toliau didėja.

Tačiau 2018 m. Vasario mėn. Pardavimai namuose sumažėjo keliais procentiniais punktais. Tai nebuvo gera žinia namų savininkams, kurie nori parduoti.

Ekspertai apskaičiavo, kad "Kansas" savybės pradės augti, kai sparčiai kils pavasaris, ir paklausa vis didėjančioms kainoms.

Tai reiškia, kad namuose per metus brangs brangiau, todėl dabar gali būti geriausias laikas nusipirkti nekilnojamąjį turtą Kansasui parduoti, jei galite sau leisti.

Du Kansas miestai yra 150 geriausių miestų, gyvenančių JAV, sąraše.

Vičitos miestas buvo 77 vieta, o Overland parko miestas užėmė 8 vietą.

Bendras "Overland Park" reitingas buvo gana geras, tačiau šis miestas taip pat sugebėjo pasiekti penkių kategorijų pigesnių nuomos kainų kategoriją.

Bet ši akimirka yra geras laikas nusipirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Kansas. Kainos kyla, tačiau šiuo metu vis dar galima rasti prieinamų namų, kurie yra puikios būklės.

2018 m. Kansas nekilnojamojo turto rinka gali būti naudinga pardavėjams, tačiau tai nereiškia, kad pirkėjai negalės rasti savo svajonių namų.

Namų kainos gali augti lėtai ir stabiliai per metus. Tačiau jie vis tiek pagrįstai kainuoja priklausomai nuo to, ko ieškote.

 Jei jūs ketinate ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Kansas, turėtumėte žinoti, kad tai yra valstybė su daugybe atvirų erdvių, saulės dangaus ir mažo srauto. Tačiau Kansaso darbo vietų užimtumas atsilieka nuo kaimyninių valstybių mažiau nei 1%, o nuo 2012 m. Valstybė susiduria su dideliu biudžeto deficitu.

Tai valstybei Jungtinėse Amerikos Valstijose užima 34 vietą, o gyventojų skaičiaus augimas yra 31 vieta. Kita vertus, kai kurie iš mažiausių valstybės miestų, kuriuose gyventojų skaičius sparčiai mažėja, siūlo nemokamas namą ir kitas paskatas tiems, kurie nori persikelti ir statyti namus. Šie nelaimingi miestai yra Ellsworth, Atwood, Linkolnas, Mineapolis ir Marquette

"Wichita" yra didžiausias Kanzaso miestas, kuriame metro yra daugiau nei 670 000 gyventojų. Jis vadinamas "Air Capital of the World", nes jame yra keletas avialinijų. Kitos pagrindinės pramonės šakos yra žemės ūkis, galvijų gamyba ir jautienos perdirbimas, energija ir pramoninės mineralai.

  •  
    Persikėlimas į Kanzasą. Tremtis ir gyventi Kanzasas.

      Įsikūręs Amerikos vidurio vakaruose, turintis apie 2 800 000 gyventojų, Kanzasas yra viena iš JAV federacinių valstijų, turinti unikalią ir atskirą istoriją. Vieta, kuri net ir šiandien pabrėžia vienos daugiatautiškiausių pasaulio gyventojų šaknis, gebančią sužavėti visus joje apsilankančius as ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 9551

Parduoda Namas, Kansas, Allen County, Topeka, Topeka

118,184.00EUR
Parduoda
Namas

67 m²
Super deal u suncanoj Floridi! (10 minuta od plaze). Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inve...
Cod. 9549

Parduoda 3 miegamieji, Kansas, Anderson County, Wichita, Wichita

125,346.00EUR
Parduoda
3 miegamieji

111 m²
Florida! -----> Vasa investicija/ stan u Majamiju! Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inves...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB